6. SINIRSIZ DOSTLUK YARI MARATONU

Kayıt Formu

Yarışmacılar

Adı Soyadı Cinsiyet Takım Parkur Göğüs No Onay
ERSAN PEKİNErkek21K801
HalitKOÇLOĞ ErkekBireysel 10K501
MUHAMMED EDİPKARABACAK ErkekAKUT SPOR KULÜBÜ BURSA21K802
MUZAFFER ERGUNGÖZETErkekEDOSK10K502
şehmus özdoğanErkek21K803
bülentçimenErkekferdi10K503
HasanSahanErkekKsk21K804
TolgaÇetinkayaErkekBireysel10K504
SevinçDündarKadınYKB21K805
CihatErtemErkek21K806
AnılYaşagörErkek21K807
AlperGÜRELErkek21K808
Belkis MERT BURGAZ Kadınİstanbul masterleri atletizm kulübü 21K809
HüseyinBurgazErkekTakimelbiselikosucu21K810
GülserYayKadınTeamultrarunners21K811
İlhanSeverErkekBuca Koşu Grubu 21K812
MeteToprakErkekKalkınma ve yatırım10K505
EminBaşarırErkek21K813
MOUSTAFAISMAILErkek10K506
rojdasezerKadınVeganRunners21K814
YılmazSarıkaşErkek21K815
DoğucanSarıkaşErkek21K816
EvrimGökKadınFerdi21K817
SABAHATTİN KAYAErkekKOŞU DÜNYAMIZ21K818
Özlem Kırlı Kadın10K507
YEŞİMÇUKURİLKadın10K508
tuğber yaşaErkekTeam Istrunbul21K819
SELMANÇAKIRErkekFerdi21K820
GülşarBiçakKadınFerdi21K821
BanuŞAHİNKadınAdım Adım İzmir21K822
MuammerMirsalKadınFerdi21K823
AliŞAHİNErkekFerdi21K824
EmreYıldırımErkekSASfit21K825
OktayGülerErkekGenclik spor merkezi kesan10K509
EmineDündarKadınBireysel10K510
HamzaIBErkek10K511
MUSTAFA FATİHRAZBONYALIErkek21K826
GözdeÖzerKadın21K827
İhsanÖzerErkekKeşan Gençlik Merkezi spor kulübü Atletizm takımı10K512
EZGİKESKİNKadınRunformance21K828
AYHANMUŞTUErkekBireysel10K513
AslıHacaloğluKadınTeam istrunbul21K829
HAMDİBAYGINErkekÇERKEZKÖY BELEDİYESİ21K830
MehmetNALBANTOĞLU ErkekAsım ÇETİN Koşu Gücü21K831
BahtiyarKarakaşErkekÇERKEZKÖY10K514
UĞRAŞSAĞLAMErkekTRAKYA KOŞU GRUBU10K515
hakankahramanoğluErkektrakya koşu grubu21K832
ferhat sarıbudakErkektrakya koşu grubu21K833
ABDULLAHÇALErkekTrakya Koşu Grubu10K516
HayatiAkınErkekTrakya Koşu Grubu10K517
EnderÇavaş ErkekTrakya koşu grubu10K518
EmineAYDİN. ÖZGÜRKadınBireysel10K519
MuratTokkacıErkekAromsa Runners21K834
AysunTokkacıKadın10K520
BernaArslan MutafcılarKadınAromsa Runners10K521
MEHMETDAĞDEVİRENErkekTEAM KURTAK10K522
FatjonaKabaKadınBireysel10K523
Fikret Çoban ErkekEge Maraton Spor Kulübü21K835
OktayKökenErkekBorusan21K836
HalilAslanErkek21K837
EBRUTURHANKadınTRAKYA KOŞU GURUBU10K524
SERKANTURHANErkekTRAKYA KOŞU GURUBU10K525
YAŞARKANBİRErkekTRAKYA KOŞU GURUBU10K526
DANADAKISVASILISErkek10K527
DELISXARALAMPOSErkek10K528
DIMITRIADOUATHANASIAKadın10K529
DIMITRIOUGEORGIAKadın10K530
GIALAMATZIEVAGELIAKadın10K531
GIALAMIDOUSASAKadın10K532
KIRGIDOURENAKadın10K533
LIGNOUMARIAKadın10K534
LIMPERIAMALIAKadın10K535
MARGIOLOUEVAGELIAKadın10K536
ΜΑΤΖΑΡΗΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣErkek10K537
MINTOURAKIIRINIKadın10K538
NTOUSKOUARTEMISKadın10K539
PAPADOUDISGEORGIOSErkek10K540
PAPAGELIOLGAKadın10K541
PAPAVLASAKOUDIMARIAKadın10K542
POLITSAKISMIXAILErkek10K543
TARSOUDISDIMITRISErkek10K544
THEODORIDISTRIANTAFILOSErkek10K545
TSIKRIKASVASILISErkek10K546
VLAXAVASGEORGIOSErkek10K547
AMAXOPOULOSANDREASErkek21K838
BAGATZOUNISMANOLISErkek21K839
BIDIKOUDISXRISTOSErkek21K840
DALATSISVASILISErkek21K841
GIOFTSIDISNIKOSErkek21K842
KALOUZIDISLAZAROSErkek21K843
KERAMASIOANNISErkek21K844
KOITSIDISXRISTOSErkek21K845
KOUTSOUBELISANDREASErkek21K846
POLIXRONIDISMIXAILErkek21K847
STATHIRANIAKadın21K848
STERGIOUKONSTANTIAKadın21K849
TEPELISXRISTOSErkek21K850
TIRMAKIELENIKadın21K851
XRISANIDISTHODORISErkek21K852
HAYRETTİN SÖNMEZSÖNMEZErkek10K548
EmineSarısoyKadın21K853
HASANYURDAKOŞErkekAKUT SPOR KULÜBÜ BURSA21K854
KATERINATHEOFYLAKTOUKadın10K549
FirdesMEHMETOĞLUKadınBABAESKİ ATLETİZM10K550
HasanMUTLUErkekTrakya Koşu Grubu10K551
ErcanAysanErkekTrakya koşu grubu10K552
UMUTIŞIKErkekTRAKYA KOŞU GRUBU10K553
HakanBoyacıErkekTrakya kosu grubu10K554
PatrickStrohmeierErkek10K555
LütfiÇiçinErkekFerdi21K855
PetekBALABANKadın10K556
MESUTÖZTÜRKErkekFERDİ21K856
ERKUTERDOĞANErkekferdi21K857
Enes ufuk Altın ErkekKağıtspor10K557
aliözdemirErkektrakya koşu grubu10K558
yücel yayakErkektrakyakosugrubu10K559
Murat erdemEkizErkek21K858
IlkerGürsoyErkek21K859
HaydarBağcıErkek21K860
AYDINGÜNEŞErkekCORLU KOŞU10K560
ismayilemirErkekAVCILAR KOŞU21K861
halilözdinçErkekbireysel21K862
EMİNEAYDIN ÖZGÜRKadınBİREYSEL10K561
Şevket SelçukŞimşekErkekBireysel21K863
zeynepcolakKadın3M Runners21K864
saimarslanErkekbireysel21K865
DuyguKaplanKadın21K866
BilgeArslanKadın10K562
ÖMÜRDEREKadınTRAKYA KOŞU GRUBU21K867
ArminaÇiçekKadın10K563
SAYHANŞENErkekTrakya grup10K564
ercanyücelErkekbabaeski por10K565
ahmetşirinErkektrakya koşu grubu10K566
GÖKERÖZTAŞErkek10K567
OnurYavuzErkekTrakya Koşu Grubu10K568
Ebru YavuzKadınTrakya Koşu Grubu10K569
GökhanÇabukoğluErkekBeşiktaş10K570
ErdalARABACIErkek21K868
REMZİNARLIErkekBABAESKİSPOR10K571
SERCANBALBUNARErkekBABAESKİSPOR ATLETİZM10K572
TurgayMeşeErkekBabaeski spor atletizim takımı10K573
CerenYılmazKadınTrakya koşu gurubu 10K574
İlhanAbacıErkekTrakya koşu gurubu 10K575
ismail ulusoyErkekavcılartrıyatlon21K869
Ömer FarukŞenyüzErkek21K870
Derya EylemŞenyüzKadın21K871
Şerif SürerErkekVoltfloyd21K872
ChenthuranBalasubramaniamErkek10K576
MUSTAFA BURAKAŞICI ErkekActa Non Verba21K873
SERDAR DURMUŞErkekSIRTLANLAR21K874
ruziyekabakKadınbabaeski spor10K577
AYŞEGÜLŞENTÜRKKadınferdi21K875
ADNANGAZANErkekBAŞKENT GENÇ MASTERLER ATLERİZİM KULÜBÜ10K578
RamazanKULOĞLUErkekBelgrad koşu grubu10K579
Cemalettin SUNTUR ErkekMustafakemalpasa Belediye Spor21K876
RAMAZAN YILMAZ Erkek10K580
Vural ATEŞ ErkekBursa Maraton10K581
OsmabSaybaz ErkekBursa Maraton10K582
YilmazBay ErkekBursa Maraton10K583
NECATİGÖRPEErkekBURSA MARATON10K584
MuzafferMustafaoğluErkekBURSA MARATON21K877
YasinAVCIErkekBursa Maraton 10K585
MuzafferMustafaoğluErkekBURSA MARATON21K878
MemetHüseyin ErkekBursa maraton10K586
MemetHüseyin ErkekBursa maroton10K587
fatihkaraaslanErkekBURSA MARATON10K588
HayrettinKURTKAYAErkekBursa Maraton21K879
AYTAÇ ÇIDACIErkek21K880
AhmetPAMUKÇUErkekergene velimeşe10K589
YavuzÖzdemirErkekFerdi10K590
TanerTurnaErkek10K591
ArifBingülErkek21K881
MehmetTonbulErkek21K882
CemYILDIRIMErkek21K883
MustafaToranErkek21K884
GülcanKaraaliKadınTuyub10K592
ErcanYALÇINErkekYok21K885
abdullahöztürkErkek21K886
BilgePakişErkekPolin10K593
MinePakişKadınPolin10K594
İlhanOkdemErkek10K595
ÇAĞLARÇİRİKErkek10K596
GÖKHANALTANErkek10K597
Uğur BilgiçErkekTempo atletizm10K598
KenanVarolErkekTempo atletizm21K887
EROL GÜLSERENErkekKEPİRTEPELİLER EĞITIM VAKFI VAKFI21K888
BülentTürkerErkek10K599
Ferit Kuzgun Erkek10K600
ArzuKamarKadın10K601
EMRULLAHDEMİRELErkekMARLA EGE ATLETİZM10K602
REYHANDEMİRELKadınMARLA EGE ATLETİZM10K603
CengizSevimErkekBursa işitme engelli gençlik spor21K889
KutsalTurkyilmazErkek10K604
HamdiDemirtaşErkekEdirne kosu bisiklet yuzme grubu10K605
TuğbaSüslüKadın21K890
ONUR MEHMETDOKSANErkekELOPAR21K891
ÇETİN TAPARErkekELOPAR21K892
LütfiDuroğluErkek21K893
hasantekErkekkeşan idman yurdu spor kulübü10K606
UğurYıldırımErkekEvrencik Spor10K607
Ahmet TekErkekkeşan gençlik merkezi 10K608
MustafaGülerErkekEvrencik Spor10K609
ÜmitErErkekMarla Ege Atletizm21K894
SUATMALTEPEErkekTUĞRA AKSESUAR21K895
Nedim İnalErkekEvrencik Spor10K610
SAİMERDOĞANErkekRUNNER21K896
OztanVelipasalarErkekTria Team 21K897
ZekinePündükKadın21K898
MustafaKirazErkekMarla Ege dağcılık ve atletizm kulübü 21K899
TEKİNÖZDEMİR Erkek21K900
YusufKızıldağErkek21K901
FerhatGegaErkekTrakya Koşu Grubu 10K611
MehmetOzkanErkekMEMTURK21K902
Tamer Nazmi SEZENErkek10K612
ErdemKıyak ErkekYok21K903
AdemDurmuş ErkekÇaget 10K613
RafetManyasErkek21K904
SerhatGegaErkek10K614
GÜLCANASLANKadınÇAGET10K615
MehmetKöseErkekOPET21K905
ErsanÖzyürekErkek10K616
Serra fatmaÖzyürekKadın10K617
UfukYalabukErkekNETLOG21K906
Turhan Sema GuvendagKadınYok10K618
SITKIgönenErkekAFŞİN ESHABI KEHF KOŞU GRUBU10K619
ÜNALAKDOĞANErkek21K907
MEHMETYAŞARErkekÇİMTAŞ RUN21K908
YalçınÖzkanErkekBursa Maraton21K909
Cihan BilgeErkekBursamaraton10K620
SERKANALBAYRAKErkekBİREYSEL 10K621
MEHMET EMİNTATBULErkekBİREYSEL10K622
SemraBulutKadınBeat run crew10K623
ÇetinAkgölErkekBabaeski Spor Atletizm Şübesi21K910
ServetKılınçaslanErkekBireysel10K624
HAKANÇETİNKAYALI ErkekBabaeskispor Atletizm Takımı10K625
Cihan BilgeErkekÇimtaş Run10K626
TacettinGöktaşErkek10K627
FatihAydınErkekTrakya Doğa Sporları İhtisas Kulübü Derneği ( TRAKDOSK )10K628
ZulalCaliskanKadınKosan Adam Spor Enstititusu21K911
Şevki Demirtaş ErkekTulparrunning21K912
AydınArslanErkekBabaeski Atletizm21K913
Kerem KarayErkekİstanbul Masterleri Atletizm Kulübü 21K914
Ayhan Genç Erkek21K915
ESMA NUR ÇEÇEKadın10K629
Cumhur KARAKUŞErkekMarla Ege Atletizm Kulübü 21K916
ZuhalKayaKadın21K917
ÖzgünLebeErkek10K630
UfukKütükErkekBabaeskispor atletizim kulübü 21K918
Ferit Kuzgun Erkek10K631
semih atayErkekbireysel10K632
SelimGüçbilmezErkekBireysel10K633
ULAŞERGÜVENErkek21K919
HarunCebeciErkekBireysel21K920
İbrahim Caner OnayErkekLonely Cyclists 10K634
TAMERRIZAOĞLUErkekAFŞİN ESHABI KEHF KOŞU GRUBU10K635
AbdülazizÖzayErkekKoşu Türkiye10K636
UmutÇakarErkekM&G RUNNİNG TEAM10K637
NufelKaplanErkekBursamaraton10K638
AhmetKARPUZOĞLUErkekKBDS21K921
HalitTunçErkek21K922
YILDIRIMDEMİRHANErkekBaşkent Gençler ve masterlar spor kulübü10K639
YILDIRIMDEMİRHANErkekBaşkent Gençler ve masterlar spor kulübü10K640
DoğuşŞenelErkekMac fit21K923
Mustafa MahirYALÇINErkekN/A21K924
Yavuz BurakKALKANErkek10K641